Klonova Park

Nowoczesne apartamenty
wśród drzew klonowych

Inwestycja Klonova Park w Olecku jest urzeczywistnieniem idei tworzenia eleganckich i nowoczesnych mieszkań z poszanowaniem tradycji i dobroczynnego wpływu natury na człowieka.

W sercu Mazur Garbatych czeka miejsce, które stanie się Twoim prywatnym rajem na ziemi. Stylowy, 3-piętrowy budynek wielorodzinny składa się z 4 segmentów, w których znajduje się łącznie 61 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 33,1 m2 do nawet 80 m2. Wnętrza są przestronne, ustawne, doskonale nasłonecznione, a układ lokalu można łatwo zmienić, aby dopasować go do indywidualnych potrzeb. Każde mieszkanie posiada własny taras (bardziej przestronny dla ostatniej kondygnacji) albo ogródek (na parterze) oraz komórkę lokatorską. Dojazd do osiedla zapewnia rozwinięta sieć lokalnych dróg. Za inwestycję odpowiada firma Klonova Park Sp. z o. o. - spółka celowa, która została założona przez  ART INVEST Sp. z o.o., działającą od lat na polskim rynku nieruchomości, bardzo dobrze rozumiejąc potrzeby i wymagania współczesnych nabywców.

Zobacz mieszkania Skontaktuj się z nami Zobacz zdjęcia

Warto zamieszkać w Klonova Park

Dopasowanie
Szeroka gama mieszkań o różnych metrażach
Bezpieczeństwo
Ogrodzone osiedle, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
Wygoda
Nowoczesna, cichobieżna winda w każdej klatce
Relaks
Dziedziniec z częścią rekreacyjno-wypoczynkową
Komfort
Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, możliwość instalacji klimatyzacji oraz rolet antywłamaniowych
Widoki
Przestronne tarasy i loggie oraz panoramiczne okna
Parking
Część podziemna z miejscami postojowymi Parking naziemny
Spokój
Zielona okolica i doskonała izolacja akustyczna stropów
Jakość
Innowacyjne technologie i materiały premium
Estetyka
Kameralna, niska zabudowa w otoczeniu parku
Elastyczność
Możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, możliwość zmiany układu pomieszczeń
Lokalizacja
Zielone tereny blisko centrum miasta i kluczowych atrakcji
Klonova Park

Poczuj legendarną moc
drzew klonowych

Nazwa Klonova Park nawiązuje do klonów, które obficie porastają nie tylko teren wokół działki, ale również zabytkowy kompleks parkowy, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Klony są drzewami charakterystycznymi dla krajobrazu wschodniej części Polski. Wieki temu, odgrywały bardzo ważną rolę w sferze zwyczajów i wierzeń Mazurów i Warmiaków. Miejscowa ludność uważała je za drzewa dobre, bezpieczne, zapewniające ochronę przed piorunami, chorobami i klęskami żywiołowymi. Wierzono, że drzewa klonowe mają cudowną moc uzdrawiania duszy i ciała oraz odpędzania złej energii. Dzisiaj drzewa klonowe nadal są symbolem harmonii, spokoju, wzrostu i zdrowia. Niektórzy twierdzą, że biopole klonu silnie oddziałuje na sferę emocjonalną życia człowieka.

Klonova Park

Ciesz się urokiem
mieszkania na Mazurach

Kompleks Klonova Park znajduje się w Olecku na terenie Mazur Garbatych, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku, 500 metrów od jeziora Olecko Wielkie z kąpieliskiem miejskim.

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko centrum i wszelkich, potrzebnych na co dzień udogodnień, tworzy wymarzoną przestrzeń do życia. Nieopodal znajdują się korty tenisowe, stadion piłkarski z tartanową bieżnią, boiska do siatkówki plażowej, trasa przyrodnicza Wiewiórcza Ścieżka oraz wiele innych atrakcji i udogodnień dla miłośników aktywnego stylu życia. W najbliższej okolicy zlokalizowane są również szkoły, przedszkola, placówki medyczne, sklepy czy lokale gastronomiczne. Mieszkając w Klonova Park, przez cały rok korzystasz z uroku Mazur w miejskim stylu.