Atrakcyjny program dla nowych mieszkańców - Nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare

Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!

Zamień stare na nowe

Jak to działa?

Wybór mieszkania
Wybierasz swoje nowe mieszkanie z oferty Klonova Park.
Spotkanie z doradcą
i wycena
Umawiasz się z naszym doradcą z biura WGN Nieruchomości na bezpłatną wycenę starego mieszkania.
Umowa
Podpisujesz umowę Zamień Stare na Nowe oraz umowę deweloperską na Twoje nowe mieszkanie.
Płynna
przeprowadzka
Sprzedajemy Twoje stare mieszkanie, a Ty wprowadzasz się do nowego.

Mieszkanie w rozliczeniu - program „Zamień stare na nowe”

Proponujemy naszym klientom program „Zamień stare na nowe”. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku.

Nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare - jak to możliwe?

Nasz program „Zamień stare na nowe” polega na „zamianie” obecnie posiadanej nieruchomości na nową. Jak wygląda to w praktyce? Mieszkanie w rozliczeniu jest sfinansowanie poprzez zakup nowej nieruchomości z oferty Klonova Park ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanego lokum. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania. Istnieje także możliwość przekazania starego mieszkania w rozliczeniu.

Jak przebiega ten proces?

Dbamy, aby zakup mieszkania, który jest bez wątpienia ważnym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla klientów. Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.